Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki Budapesten fordult már...

Aki Budapesten fordult már pszichológushoz szorongás, specifikus dolog miatti pánik miatt, kit ajánlana?

Figyelt kérdés

Röviden a probléma: mióta egyszer felfáztam és rengeteget rohangáltam mosdóba, amint valami olyan helyre megyek, ahol nincs mosdó, egyből szinte rosszul leszek, többször előfordult, hogy le kellett szállnom a villamosról, mert úgy éreztem, hogy azonnal be fogok pisilni, ezen az sem változtat, ha amúgy tudom, hogy nem is ittam semmit, stb.


Volt valakinek hasonló problémája? Kihez mentetek? Ha akár privátban ír valaki konkrét nevet, elérhetőséget, meg hogy mennyiért dolgozik az illető, azt nagyon megköszönöm!



2015. dec. 6. 11:19
 1/4 gömbicica ***** válasza:

hát nem tudom "szakember" ezzel mit kezdene.


hogy lesz pár jó napja abból a pénzből, amit Te Nála hagysz egy-egy beszélgetésért az biztos.


most nem le akarom nézni a pszichológusok munkáját!!! mert vannak esetek, mikor valóban élet-halál kérdés a jelenlétük.


ki ezért pánikol, ki azért :( :( Neked ez volt a mumus :( nekem teljesen más.


nekem a bélrendszerem tudott kalamajkát okozni régebben :( :( volt, hogy váltócuccal jártam-keltem. Elég volt egy olyan dolog, hogy láttam valamit az utcán, amitől kiakadtam, -pl. anyuka tökre kiakadt kisgyerekre, egy blődség miatt, vagy láttam valami közlekedési lehetetlenséget, vagy akár hireket hallgattam-


nekem nem kellett senki. idővel helyre tettem magamban a dolgot. ma már csak elvétve próbálkozik be velem a hasgörcs.


magadon kell megtalálni a fogást.

tudatositsd magadban, hogy a felfázás után meggyógyultál, a leleteid jók lettek, és visszaállt a normális kerékvágásba a kiválasztásod :)


szóval ezt próbáld magánakcióban megoldani magadnak :)

esetleg rövid távon próbálj meg direktbe olyan szituációkat keresni, ahol tényleg szorongató lehet a helyzeted.


aztán szerintem bemész egy vendéglátóhelyre ha nagyon gáz van, adsz egy 200-ast biztos nem fognak megenni :)


"gyógyulj" meg!

2015. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egész sztorinak az iróniája az, hogy amúgy pszichológia szakon tanulok. :D Tehát bízom abban, hogy segítene, ha végre eljutnék valakihez, és ismerem magamat annyira, hogy tudja, hogy most szükségem van erre. A nehézséget az okozza, hogy alapvetően nem pesti vagyok, még nem tudtam bejelentkezni az albérletembe, így se háziorvosom nincs itt, se senki, akihez első körben mehetnék. Ezért kérdezek itt.
2015. dec. 6. 11:56
 3/4 A kérdező kommentje:
De annak örülök, ha neked sikerült úrrá lenned a helyzeteden! :)
2015. dec. 6. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Egykori pánikbetegként írok privit!
2015. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!