Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha néha látok dolgokat amik...

Ha néha látok dolgokat amik nincsenek ott, az azt jelenti, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Néha látok ilyen színes csíkokat, meg formákat. De tudom, hogy nincsenek ott, meg nem olyan élesek mint egy valódi hallucináció. Meg hajlamos vagyok benézni az embereket. Ezt úgy értem, hogy meglátok valakit a metrón és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a haverom, odamegyek és akkor látom, hogy még csak nem is hasonlít rá. Ez rengetegszer előfordul.


Egyszer kitöltetett velem a pszichológusom egy tesztet, és a "skizofrénia" rizikófaktor igen magas volt. Aggódnom kéne?


2015. dec. 8. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Menj el szemészetre.
2015. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha pszichológushoz jársz, aggódj. Minek? :)
2015. dec. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha jársz pszichológushoz, akkor ezt vele kéne megbeszélni...

itt nincsenek orvosok, vagy ha van is, elég ritka, és az sem biztos, hogy tanácsot tud adni

2015. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Igazad is van. Ide gyakorira írkálj ki napi több kérdést erről, az majd megoldja a problémáid...
2015. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincsenek orvosok, az azt jelenti hogy nem kell nekik kenőpénzt adni. :)

Nem kell a gyerekbe marhaságokat belemagyarázni.

2015. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell ebbe is skizofréniát magyarázni? Szemed nézesd meg.
2015. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy nincs ott akkor valószínűleg nem vagy skizofrén. A skizofrének általában nem tudják megkülönböztetni a valóságtól és azt hiszik az a valóság.
2015. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!