Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma lettem 18 éves, és teljesen...

Ma lettem 18 éves, és teljesen egyedül fekszem a kis lakásomban. Új helyen vagyok, nincsenek nagyon barátaim. Akivel menni tudnék valahova, beteg lett. Mit csináljak? Igenis egyszer 18 éves az ember!

Figyelt kérdés
Nem akarok itthon bőgni. Pesten tudnék valahova egyedül menni? Nem így képzeltem ezt a napot :((18/L

2013. szept. 18. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!


Menj el egy cukrászdába, lepd meg magad egy sütivel, vagy menj el moziba. Hidd el nem ciki egyedül beülni ilyen helyekre, sőt, néha sokkal jobb egyedül. ( Legalább nincs aki megegye a kukoricád egyik felét, illetve nem beszélnek bele a filmedbe. )


Sok sikert, és ne szomorkodj. :D

2013. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hátköszönöm :)

Enni ilyesmit nem nagyon ehetek,max gyümölcsöt vagy zöldséget... vagy valami tönkölybúza cuccot :DD

Pesten van ilyenkor valami hangulatos hely,ahova nem ciki egyedül menni?

2013. szept. 18. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy oda a teázókért, de ismerek egy helyet, ahol szendvicseket, fagylaltokat, és isteni teákat lehet kapni. Egy icipicit drága, de ha feliratkozol a hírlevélre, akkor elég sok mindent ötven százalékos kedvezménnyel fogyaszthatsz, illetve az első teád ingyenes.

Itt van az oldal, minden le van írva.

Én imádom a helyet, teljesen tibeti hangulata van. :D


[link]

2013. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. szept. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!