Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális személyiségzavar?

Antiszociális személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Elméletileg van 13 jellemzője a pszichopatáknak, és ha valakire már 3 igaz, akkor az annak számít.

Én ez alapján bőven az vagyok (9 igaz rám) , de van bennem szeretet, és törődök másokkal, de nagyon kevés emberrel.

Egyikük, egy nagyon régi jó barátom az ilyen embereket, mint én, szörnyetegeknek tartja.

Az előtt a 3 ember előtt, akik közel állnak hozzám nem akarom a bájos, mindenkivel kedves, mosolygós, naív kislányt játszani, de nem is akarom, hogy leleplezzen.

Mit tegyek?



2015. dec. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát olyat ne csinálj ami kihozza belőled az antiszociálist

Én sem megyek például tömegrendezvényekre mert alapban idegesitenek az emberek ha túl sokan nyüzsögnek körülöttem

2015. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dexter c. sorozat

Alkalmazkodj! ;)

2016. febr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ennyire pszichopata lenni? Ha érzel kötődést emberek felé, már azt bizonyítja hogy nem vagy az.
2016. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!