Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangokat hallok a fejemben?

Hangokat hallok a fejemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5éve kb visszaesős depressziós vagyok és lenne egy olyan problémám hogy hangokat hallok a fejemben. Jó nem szó szerint de úgy érzem van több személyiségem a testemben és mindig megmondják a másik személyiségemnek hogy mit csináljak és mit ne.. Irányítani akarnak és a végén az lesz hogy nagyon elbizonytalanodom mert az egyik személyiségem ezt a másik meg azt akarja és olyan érzés hogy szinte összevesznek bennem.. Nem tudom jobban leírni így is nevetségesnek hangzik :( .. De ez mi? Valaki azt mondta komoly személyiségzavar . Igaz ez? Mit tudok tenni mert már rendesen utálom:(


És mielőtt valamelyik troll elkezdi hogy szívok vagy ittam :D.. Semelyiket sem csinálom


Kérlek írjatok hogy ki tudjam küszöbölni nagyon szar :( Köszi



2015. dec. 7. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol velük, el fognak hallgatni. Ha orvoshoz mégy vele, személyiségzavart csinálnak majd belőle, az igaz. :D
2015. dec. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek, ezt az időszakot csak "túl" kel élni, és magától el fog múlni, ha nem ezen agyalsz állandóan, hanem a napi feladataidra koncentrálsz.
2015. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A két farkas (tanmese)


Egy este az öreg cherokee indián két farkasról mesélt unokájának, melyek minden emberben harcolnak.

Így szólt: "Fiam, a harcot két farkas vívja, mely mindegyikünkben benne lakozik.



Az egyik a gonosz.


Ő a harag, az irigység, a féltékenység, a gondok, a fájdalom, a mohóság, az arrogancia, az önsajnálat, a bűn, az előítéletek, a kisebbségi érzések, a hazugságok, az álszentség és az egó.


A másik a jó.


Ő a boldogság, a béke, a szeretet, a remény, a vidámság, az alázat, a jóság, a jóakarat, a rokonszenv, a nagylelkűség, az egyenesség, az együttérzés és a hit."


Az unoka pár percig eltűnődött nagyapja szavain, majd megkérdezte:

"Melyik farkas nyer?"


Az öreg indián ezt válaszolta: az amelyiket eteted.

2015. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én magamban két féle hangot hallottam: Az első volt az amelyik mindig talált valami szépet az életben. A második nem lát semmi jót ezen a világon. Az utóbbi hangosabban beszél. Az előző pedig elhallgatott.
2015. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!