Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire célszerű szerintetek...

Mennyire célszerű szerintetek mentális betegségek tüneteire keresni az interneten?

Figyelt kérdés

Annak érdekében, hogy az ember rájöhessen szakember nélkül, hogy nagyjából mi baja lehet. Vagy mielőtt elmegy egy szakemberhez. Mennyire reális amit az interneten írnak?

Mert én már elolvastam a közismertebb mentális betegségeknek a tüneteit mint a depresszió, pánikbetegség, skizofrénia, paranoia, autizmus, asperger-szindróma, aszociális, antiszociális személyiségzavar meg ilyeneket, olyant nem találtam amit 100%-ban magamra tudtam volna önteni (talán az asperger-személyiségzavar állt a legközelebb), viszont szinte mindegyikből találtam 1-2 jellemzőt ami rám illik. Ezt akkor szakember nélkül nem lehet megállapítani pontosan?


2015. dec. 9. 07:53
 1/2 A kérdező kommentje:

*asperger-szindróma

ezt elírtam

2015. dec. 9. 07:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakember nélkül nem.
2015. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!