Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol / hogyan lehet kivizsgálta...

Hol / hogyan lehet kivizsgáltatni hogy ' arachnofóbiás ' vagyok e?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a pókoktól... A minap este a konyhába egy marha nagy fekete pók ereszkedett le. Anyum megpróbálta kirakni de elszaladt. Még a szobából is félek kimenni. Esetleg valami ötlelet az előkerítésére ? Előre is köszi!
2010. márc. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ide nem kell semmilyen vizsgálat, te arachnofóbiás vagy.

Ha ki akarsz belőle gyógyulni, akkor keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert!

2010. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , de úgy értettem , hogyha esetleg lenne erről papírom akkor az nem befolyásolna semmit ? (Iskolai szempontból)(vagy bármi más)
2010. márc. 23. 05:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már:) Miért akarnak az emberek mindenből pluszpontot szerezni? Szerinted hátráltat téged a tanulásban az, hogy félsz a pókoktól? Egyébként ilyen papír szerintem amúgy sincs, de ha lenne sem mennél vele semmire. Inkább tanulj:P
2010. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyelj:D én nem csak a pókokkal vagyok így meglátok valami rovart a szobámban sikitozok összevissza és ugrálok és rázom a kezem és beleizzad a tenyerem is:D:DEgyszer olvastam valahol hogy kb a lányok 60%ának van ilyen problémája
2010. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) Nem az erősségem a tanulás , gondoltam hátha... nade mind1 , csak jól nézett volna ki valami kis papír erről a dologról :P Amúgy kiskorom óta félek de csak a pókoktól 15/F
2010. márc. 24. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!