Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehetne tenni ebben a...

Mit lehetne tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha valakinek barátai nincsenek, ismerősei is alig, otthon utál lakni mert kb. naponta leordítják a fejét minden semmiségért és egyebek, de elköltözni nincs lehetősége, munkája a rondasága és alkalmatlansága miatt kitudja mikor lesz hogy saját keresete legyen. Egyre jobban elege van az életéből és teljes benne a kilátástalanság.

Ebből a helyzetből az öngyilkosságon kívül van bármi más megoldás?


2015. dec. 10. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna... Mondjuk nekem, nem ordítják le a fejem naponta, de a többi stimmel... Attól függ, mennyi idős vagy és mióta vagy ebben a helyzetben. Én 15 éve és már nagyon sokat gondoltam az öngyilkosságra, de még nem volt bátorságom hozzá. Te ne kövesd el ezt a hibát, mint én, hogy ilyen sokáig húzod, gyorsan változtass, mert ez csak rosszabb lesz!
2015. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!