Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmit sem érnék?

Semmit sem érnék?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném közölni,hogy már régebben írtam erre a weboldalra a problémáimról. örülnék hogy ha a válaszadás előtt elolvasnátok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..


Azóta sokkal rosszabb lett a helyzet.A suliban a jegyeim még rosszabbak lettek és még jobban elkezdtek piszkálni.Köztük a legjobb barátom is ami nagyon fáj. Lassan 10 éve vagyunk barátok de soha egy rossz szót nem mondott rám semmi rosszat vagy esetleg poénból.Mostanában azonban nagyon rámszált.Ilyeneket mond hogy:mozogni nem tudsz,tanulni se mire vagy jó? meg hogy rajtam csak nevetni lehet...


A lányok is csak fintorogni,nevetni tudnak rajtam.Egy normális lány sincs a környéken.Gyakran vissza is kiabálok valamit.Egyetlen lány volt aki facebookok szóba ált velem azzal is össze vesztem.


Mostanában úgy érzem mintha az egész világ ellenem fordult volna, mindenki csak sérteget,megaláz én pedig csak sírni tudok.Gyakran eszembe jutnak furcsa gondolatok,ötletek hogyan mutassam ki a problémáimat.A szüleim nem igazán tudnak a bajaimról esetleg a kissebb dolgokról.


Mostanában kitaláltam hogy milyen lenne hogy ha emo hajam lenne, csak az a gond hogy nagyon kicsi a hajam de eldöntöttem hogy a télen növeszteni fogom [a szüleim beleegyezésével].Ehez is adhatnátok tippeket.


Köszönöm hogy elolvastad a kérdésem/kérdéseimet.



2015. dec. 10. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ezek az érzések elragadjanak mindig gondolj a célodra mi is akarsz lenni. Először próbáld meg a jegyeidet kijavítani aztán már látni fogod, hogy 1 problémát meg is oldottál ami az egész életedet megoldja legalábbis a továbbtanulásban. Ne törődj semmi mással ők úgyis csak a céljaid elérésében gátolnak meg. Viszont elsősorban tényleg a szüleiddel kéne megbeszélned mi csak tippeket tudunk adni viszont a problémát neked kell megoldanod. Ne szólj vissza akik bántanak, próbáld meg a veszekedéseket elkerülni lehet akkor idővel abba fogják hagyni mert nem tudnak rajtad jót szórakozni. Hajrá, menni fog!
2015. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ.. az a gond hogy a jegyeimet már lehetetlen kijavítani 2 intőm van.. matek és fizika és utolso hétre raktak mindent [1. félév]... lesz 2 fizika felelésem [2 esért],matek doga [semmit se tok belőle, 5. egyes matekból],zene ellenorzo es feleles,tori... meg minden ... felét már el is felejtettem.


Azt hogy a szüleimmel beszéljem meg? minek? anya leorditana hogy hülyeség,elbeszélgetnénk rá 2 napra elfelejtené,apa lese szarná...Mindig ez volt... megkapok minden cuccot amit akarok.. van egy habár 4 éves de minden játék elmegy rajta gépem,mobilom,tabletom.. de semmit nem merek elmondani nekik.. aztán még hülyének gondolnak.. így is én vagyok a család szégyene.. apám egy jó pénzkereső,anya jó háziasszony... a bátyámról ne is beszéljünk ha 100 versenyt nem nyert semennyit és Budapestre jár az ELTE [vagy mi] egyetemre.. info/fizikára... majdnem havi 100 ezret kap.. osztondijat... én meg.. semmi.... nem vagyok jó semmiben.... ronda vagyok,hülye,izmom sincs... mindenkivel csak osszeveszni tudok...


Egész életemben egyetlen ember volt akit kicsit is érdekeltem az pedig a dédmamám volt akit a 11. születésnapomon temettünk.. napra pontossan.. gondolhassátok az is milyen jó születésnap volt..

2015. dec. 13. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez így elég rossz gondolkodásmód ne légy ennyire pesszimista ebben a helyzetben ez fog ártani a legtöbbet. Tudod mit? Szép vagy,okos vagy,ügyes vagy csak gondolkodásmód kérdése mivel konkrétan magadnak ártasz ezzel ha azt gondolod , hogy mindenben rossz vagy és semmiben sem vagy jó. A 2. félévedet megtudod még oldani és a 8. osztályt is. Lehet hogy nézik az 1. félévet ahová szeretnél jelentkezni. És? Találsz másik iskolát. Nem hinném hogy csak azaz 1 iskola a jó ha mégis akkor bele kell törődnöd, máshová kell menned. Ha már anyukáddal nem beszélgetsz akkor biztosan van a suliban 1 pszichológus azzal jobban tudnál beszélgetni, jobban értene hozzá.
2015. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hoppá hírtelen azt hittem, hogy 7. osztályos vagy tehát 8. osztályos vagy és ez az utolsó éved meg a következő*
2015. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
8. os vagyok ez után kozepsuli [szerbiai vagyok].A sulinkban van pszihologus csak 2 baj van vele... 1. szerb és én csak két szót tudok szerbül [jó napot,majom :D], 2. olyan rossz pszihologusok [2 van] hogy szerintem az is tobbet érne ha a macskámhoz beszélnék...
2015. dec. 14. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Adok 1 oldalt itt keresgélhetsz ha akarsz pszichológust. Történhet éppen Skypeon is ha úgy szeretnéd persze nem muszáj, ez a te döntésed. [link]
2015. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. dec. 14. 20:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos annyi házi van hogy még nem jutottam géphez ... de irni fogok az oldalra az tuti...
2015. dec. 16. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyit érsz amennyit saját magadnak érsz.
2016. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ėrtem,hogy mire gondolsz.De akkor is elèg idegesitő, hogy mindenki csesztet, nincs olyan nap ,hogy ne èreznèm rosszul magam,pedig a suliban pl. jobb lett az intőimet is (matek,fizika)kijavítottam.Mègis egy kis dicsèretet sem kaptam pedig nagyon jól esne. Illetve megnèztem egy elėg furcsa animèt ès tudom ,hogy hülyesèg de az òta elèg gyakran (nem mintha eddig nem lett volna ilyen) de többet gondolok a lányokra,csajozásra,èn csak egy lelki társra vágyok.
2016. jan. 12. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!