Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet kontrollálni vagy...

Ez lehet kontrollálni vagy csak várjak amíg vége?

Figyelt kérdés

Mostanában volt néhány pánikrohamom, az egyik az pl kosármeccsen volt mikor blokkolnom kellett egy vedőt aki viszont belémrohant és a fellökött. Semmi komoly sérülésem nem lett, kicsit fájt a csuklóm de annyira bepánikoltam h nem kaptam levegőt, nem tudtam a kezemben megtartani a vizesüveget és egyáltalán pedig sokszor szoktak kisebb baleseteim lenni és eddig nem volt ilyen. A másik az h az én sulim vizsgaalapú és ezért lesznek próbavizsgák amik nagyon sok nyomást tesznek rám és holnap lesz az első egy olyan tárgyból amiből nagyon jó vagyok de pont emiatt rettegek h képtelen leszek olyanra megírni ami a tudásomat tükrözi, főleg h az idő is kevés.

Nem tudom van e arra módszer hogyha pánikrohamot kapok akkor azt figyelmen kívül tudjam hagyni vagy meg tudjam oldani h koncentrálni tudjak... Az ofőmmel beszéltem erről még pár hete és majd lehet h meg tudja oldani h az igazi vizsgát azt emberektől távol írjam de per pillanat a próbavizsgát azt normál körülmények közt írom.

Ha valaki tud módszereket amik segítenek ilyen helyzetekbe annak örülnék, köszönöm anak aki elolvasta



2015. dec. 13. 11:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!