Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett fű?

Antidepresszáns mellett fű?

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokat várok,hogy drogos k*csög vagyok,meg minek szívom azt a szart stb stb.Főként olyan emberek válaszát várnák akik esetleg szívtak antidepresszáns szedése mellett.Most kezdtem el szedni(teperinEP) egy pár napja,eddig elég sok mellékhatása volt,elég rosszul viseltem.Szívni szívok már jó pár éve,már nem napi szinten de olyan 2-3 naponta jól esik egy cigi,ha úgy van..mellesleg teljesen megnyugtat,na meg eléggé fejfájós vagyok és mikor már besokalok tőle elszívok egy cigit és jobb..de mégis az lenne a kérdésem,hogy lehet,hogy ezt a kettőt nem kéne együtt?Vagy a fűnek semmi köze a gyógyszer hatásához?

előre is köszönöm a normális válaszokat



2015. dec. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó együtt a kettő. Nem tudom mire írták fel neked, de ha jól vagy, akkor már inkább nagyon ritkán egy cigi. Erős függőséget okoz a gyógyszer. Olvasd el inkább a stresszdoktor.hu oldalt, eszméletlen jó pszichiáter, le a kalappal előtte.Nézz utána a gyógyszereknek és egyebeknek. Gyógyulást neked!
2015. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsokat egyáltalán nem ajánlanám ha a fűre is rászoktál, énis pár éve szívok és nekem ez bőven elég rosszkedv idejére. Vagy jókedvére, vagy fáradtságra, bulira :D De ezzel is tartok szüneteket, biztos ami biztos. De ami nagyon fontos: gyógyszerek mellé ne igyál, attól skizo lehetsz viccen kívül, láttam már ilyet =/
2015. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem elég a saját bajod, szívjál füvet is. Majd az lesz a rossz igazán.
2015. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valami jó az az anyag, ha még antidepi is kell mellé.
2015. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat..de miért nem ajánlott mellé a fű?

nem depresszióra írták fel,hanem migrén szerű fejfájásra

2015. dec. 15. 22:02
 6/7 Moon_Walker ***** válasza:

minek a fű?? még mellé?

nem értelek!

ha szükségét érzed a fűnek, az azt jelenti, hogy a kezelésed nincs beállítva rendesen.

ha még pánikbeteg is vagy, akkor pedig lényegében alkalmatlan a szervezeted a narkózásra.

sajnos velem ez a helyzet. szóba sem jöhet a fű.

2016. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig háromféle antidepresszáns mellett szívtam igen nagy mennyiségben, Cipralex, Trittico és Wellbutrin.


Ezek közül egyedül a Wellbutrin volt problémás, pár slukk után rámjött a para. Mivel a Teperinep is hatással van a noradrenalinra, (akárcsak a Wellbutrin) nem biztos, hogy a legjobb ötlet rátépni.


De persze értem a problémát, ki akarna lemondani a jó öreg ganjáról, én úgy szoktam, hogy csinálok két "mini cigit", az egyiket elszívom, figyelem, hogy nincs-e semmi rossz összhatása a gyógyszerrel, aztán ha nincs akkor jöhet a következő. Óvatosan!

2016. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!