Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehetett?

Mi bajom lehetett?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónappal ezelőtt rosszul lettem, egyik este elkezdtem sírni, azt hiszem csütörtök este volt. Másnap rossz volt a hangulatom. Este annyira rosszul lettem, hogy egyáltalán nem tudtam abbahagyni a sírást. Anyukám nem volt otthon. Egyedül voltam a testvéremmel, ő hallotta, hogy sírok, de nem tudott igazán segíteni. Olyan gondolataim voltak, hogy kitépem a hajam, és kitöröm a fogaim. Aztán másnap jobban lettem látszólag,de egy furcsa állapot állt be, mert minden délben és este rosszul lettem utána 2 hétig kb.. A rosszullét olyan volt, hogy szédültem, lelassult a gondolkodásom (ilyeneket gondoltam: hol az isten, hol az anyukám, hol vagyok, ki vagyok stb. Gyakran elveszítettem az egyensúlyomat. Ha pl. jött egy vonat vagy egy metró, akkor elé akartam ugrani,de csak akkor, amikor volt ez a furcsa "állapot". Furcsa szájízem volt. Megnézték a vérképem, meg a ultrahangos vizsgálatot is csináltak, de csak apróbb eltérések voltak a vérképben.

2015. dec. 18. 19:33
 1/1 anonim válasza:

Pánik roham.


Kezelhető.

2015. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!