Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki egyre többet gondol...

Ha valaki egyre többet gondol az öngyilkosságra és folyamatosan depressziósnak érzi magát, akkor mikor van az, hogy nem lehet már rajta segíteni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mikor megteszi.
2015. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ill miután és sikeres volt,de mindegy is.
2015. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha halálos sebet kap.
2015. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az ilyen emberen nem lehet segíteni, volt egy cikk amibe azt írták a depresszió 2020- ra (WHO) ugyan olyan "állapotnak" fog számítani, mint a fogyatékosság. Több milliárdan élnek ezzel a betegséggel, ezek után nem csoda, hogy ennyi hülye ember van a világon, köztük én is.
2015. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is csak miután megtette és meghalt. Előtte, még az utolsó pillanatban is van remény elvileg. Történhetnek váratlan dolgok, csoda, találkozhat a megfelelő emberrel, eszébe juthat a megoldást jelentő gondolat.

De amúgy, hogy van-e olyan pont, olyan lelki pont, amin átbillenve már mindenképp megteszi, egy végleges elhatározás, azt nem tudom...ha van, akkor az közvetlenül a halált okozó mozdulat előtt van, biztosan nem jóval előtte.

Tervezgeted egyébként, vagy elméletben érdekel? Bár a szavaid alapján az elsőre tippelnék.

2015. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak elméletben érdekelne, nem akarok öngyilkos lenni, csak elég sok ilyet hallok mostanában, hogy mindenki depressziósnak titulálja magát.
2015. dec. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!