Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen ideges...

Miért vagyok ilyen ideges mostanában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben állandóan ideges, lehangolt vagy fáradt vagyok. Sokat dolgozok, nyelvet tanulok mellette, és úgy érzem szinte semmi másból nem áll az életem. Régebben nem voltam ilyen, munka után eljártam a barátokkal ide-oda, sportoltam, olvastam, stb, de az utóbbi időbe már semmihez sincs kedvem. Ha van is szabadidőm, akkor sem tudok kikapcsolódni, mert állandóan pörög az agyam, úgyhogy mindig az a vége, hogy inkább nem is csinálok semmit, amitől csak még idegesebb leszek, hogy elpazaroltam az a kevéske időt is, amit magamra fordíthattam volna. Egyre kevesebb türelmem van a családomra és a barátaimra is, néha alig tudom visszafogni magam, hogy ne ordítsak velük. A munkahelyemen szintén egyre elviselhetetlenebb vagyok a kollégáim szerint. Nem tudom mi bajom lehet, már lassan magamra se ismerek.

Hogy lehetnék olyan mint régen? Hogy tudnám ezt az idegességet legyőzni?

25/N



2015. dec. 21. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Meditációval.
2015. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!