Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt a karácsony és depressziós...

Itt a karácsony és depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs ünnepi hangulatom (már évek óta) A rossz párkapcsolati emlékek miatt(karácsony másnapján tettek ki pár éve),a családi problémák miatt, mert nincs párom, a januári vizsgák miatt, meg mert sz.rnak érzem magam.

Tippek, hogy jöjjek ki ebből a dologból?

Gondolkoztam, hogy beszerzek valami drogot, más ötlet?



2015. dec. 24. 01:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Vegyél egy kutyát
2015. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A meditáció akármelyik drognál jobb. Persze csak akkor, ha jól csinálod.
2015. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nekem is ez van egy pár éve karácsonykor.Menj el szaunába az olyan jó eufórikus állapotba tud hozni.😊 Barátaiddal forralt bor 🍷, beszélgetés..
2015. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
a drog rossz! ertem?
2015. dec. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A drog nem old meg semmit. Amúgy nekem is ilyen már évek óta. Apám mindig ilyenkor adta elő az el akarok válni anyátoktól dumát. Pár nap múlva szülinap és még egyedül vagyok és csak azt érzem, h megint egy év elment és egy helyben vagyok. De nem akarom szétoffolni a kérdésedet a saját válaszommal!

Kívánom, hogy még idén találd meg a boldogságot!!! :)

2015. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 omba ***** válasza:

ugyan már... én egyedül élek, egyedül leszek, semmi para. Egy vasárnap féle.

Pár éves dolgokon meg nem kéne már rágódnod...

a drogtól sem fogjátok újrakezdeni, a vizsga meg egy olyan dolog amire most is készülhetsz.

(vagy írm meg meg nekem, hogyan tudom aktiválni a messengert a telómon, tökhülye vagyok hozzá)

2015. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 OldHunter válasza:
Ahogy az első írta, kutya a legjobb megoldás.
2015. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vagy macska xD

Vagy egy kis lightos cucc

2015. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Velem is ugyanez van, csak nekem van párom, de semmit nem kaptam tőle karácsonyra... 21/L
2015. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 homo ludensz ***** válasza:

Úgy vélem az emberek elfelejtették az ünnep varázsát. Mindenki mást vár az ünnepektől és csalódott, lehangolt lesz vagy depressziós ha nem úgy éli meg ahogy elképzelte.

Fogd fel úgy hogy ez néhány laza kötetlen nap mikor akkor és azt csinálsz amihez kedved van. Gondolom nem éhezel nem fázol, zenét hallgathatsz közben olvasol...a drogot viszont hagyd. Piáltam keményen hogy oldjam a napi gondjaimat és csak elodáztam őket.A pia is egyfajta vidámító matéria és a végén önmarcangolásba torkollik.

2015. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!