Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok online lelkisegély...

Hol találok online lelkisegély oldalt?

Figyelt kérdés
Olyat ahol cset van,és nem kell telefonálnom stb... ahol működik is a cset.
2015. dec. 29. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kék vonal. Itt működik a chat, csak meg van határozva, hogy melyik időpontokban.
2015. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
felnőtt vagyok.
2015. dec. 29. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Egy másik felnőtt.
2015. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja hát ez szépen hangzik,hogy megértő emberek arra várnak,hogy téged ott és akkor megvigasztaljanak amikor éppen rád jön a depresszió?Ez így túl szép,javaslom szállj le a magas lóról. Vagy nézd meg a bura.hu oldalt utolsó mentsvárként. :)
2015. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ott is azt mondják szakember ha baj van... na én kitöltöttem a tesztet... súlyosan depressziós vagyok.. :) de időm és pénzem nincs dokihoz menni... :) na most akkor... csak a cset lenne jó...
2015. dec. 30. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

És ha vakbél gyulladásod lenne, akkor se lenne időd/pénzed dokira? Az emberek hajlamosak kevésbé fontosnak titulálni a lelki gondokat, pedig komolyan kéne őket venni, mint bármi más betegséget.

Amúgy anno én is kerestem chat lehetősget, de én használható magyar nyelvűt nem találtam, viszont angolt igen. Ha van egy kis nyelvtudásod, esetleg érdemes ide elnézned: [link] (van fórum és chat is)

2015. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!