Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 évesen normális ha nem...

25 évesen normális ha nem félek a haláltól?

Figyelt kérdés
A napokban 25 leszek. Sok kortarsammal ellentetben nem f3lek a halàltól. Valahogy nincs bennem az hogy mennyi mindent at kellene élni meg mennyi dolog var meg ram. Igazabol kb 1 eve erzem azt h nem esnek panikba ha valaki kozolne h holnap vege az eletemnek...atfutna rajtam de nem kapnek sokkot.

2016. jan. 1. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

25 évesen én sem féltem, és kábé senki. Sőt 25 évesen azt hittem örökké fogok élni, és mindenre lesz időm...25 évesen még azt sem tudtam elképzelni, hogy életem során elveszítek sok olyan embert aki fontos volt számomra, és haláluk nagy fájdalommal fog járni..

A kérdést majd tedd fel 40 évesen..

2016. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki fél valamilyen szinten a haláltól. Ha most közel állnál hozzá valószínű pánikszerű rohamaid lennének. De nem is ez a lényeg... Az érdekes inkább az, hogy miért érzed jelenleg úgy, hogy nem félsz a haláltól. Könnyen lehet valami lelki probléma áll mögötte...
2016. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem félek a sajátomtól. A szeretteimétől annál inkább!
2016. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Normális, hiszen a közeljövődben nem várható. Majd aggastyán korodban lehet, hogy másképp fogod gondolni.
2016. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én sem félek a te halálodtól.
2016. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

xD az utolsó válaszoló

amúgy 25 évesen még élned kellene nagyon! Tényleg kb 40 évesen kell elkezdeni gondolkodni ilyen témákon amikor már fáradsz. Az élet rövid.

2016. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mahara nem erzem h rovid lenne az elet...25 vagyok de belul 70 nek erzem magam...
2016. jan. 2. 19:42
 9/12 anonim válasza:
Teljesen normális,én is inkább csak a szeretteim halálától félek
2016. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A szeretteim halalatol attol en is felek de nagyon.

Es 13 eves vagyok. Szerintem nem kellene felnem mert meg soka lesz a halaluk de megis a tudat hogy egyszer ugy is elveszitem oket....sirni tudnek. Es raadasul en halok meg utoljara mert a lefiatalabb vagyok :(

2016. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!