Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tanácstalan vagyok, mi lehet...

Tanácstalan vagyok, mi lehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már ahhoz is alig van bennem akaraterő, hogy leírjam... Ráadásul azt sem tudom, hogyan írjam le. Régebbi kérdéseim alapján két uralkodó "személyiség" vagy legalábbis tulajdonság van bennem: egy jó és egy rossz. Ma ezektől elvonatkoztatva, harmadikként élem az életem, boldogtalanul. Néha örülök, de boldog már nagyon régen voltam. Azonban a harmadik "személyiség" felvétele azzal jár, hogy nem tudom, ki vagyok, hogy mi a biztos, ki van velem, mások által határozom meg még magamat is, magányosnak, elhagyottnak érzem magam, és mindez néha rohamszerűen rám tör, akkor pedig teljesen rosszul leszek, a szó több értelmében is. Nem tudom már, mi a célom, ha pedig ismét ingázni akarnék csak a két tulajdonság között - jó és rossz- , már abban sem vagyok biztos, melyik melyik. Félek, hogy teljesen elvesztem önmagam.

Nem akarom, hogy hisztis tinédzsernek nézzetek.

Nem akarom, hogy elsuhanjatok felettem.

Kérlek, segítsetek, ha kell, linkelem a többi feltett kérdésem is, amiket még az év elején tettem ide ki.

Köszönöm!

18/F



2015. dec. 25. 21:06
 1/5 anonim válasza:
írhatod.
2015. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé le vagy te terhelve fizikai és szellemi feladatokkal, hogy van ráérő időd ilyeneken elmélkedni ?
2015. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, szánalmas... De nem tudok szemet hunyni fölötte, túl sokat gondolkodom, nem vagyok leterhelve, de fáradt vagyok lelkileg, vagy valami olyasmi... zavar az is, hogy itt hisztizem..
2015. dec. 25. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Nem gondolom azt, hogy szánalmas lennél. Írhatsz ha gondolod.
2015. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!