Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz akarok járni,...

Pszichológushoz akarok járni, mert szarul vagyok, de két hetem van még a suliig, és azt nem tudom, hogy bírom ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma?
2016. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem fogja megoldani a problémádat, azt csak te tudod.
2016. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak beszélni akarok valakinek a gondjaimról, aki nem a haverom.

Szeretnék szocializálódni, de nem tudom hogyan. Nem vagyok képes egy társaságban normális embernek lenni. Mindig én vagyok az, aki a legkevesebbet beszél. Szorongok. Vagy kikapcsol az agyam, vagy máson jár, erre utólag sosem tudok visszaemlékezni. Nehezen megy az ismerkedés. Az emberek az elején nem tartanak érdekesnek, ezért hiába próbálkozok később velük beszélgetni, lesz.rnak.

Szerintem depressziós vagyok, vagy borderline-ban küszködök, de nem tudom mi a bajom. Én csak normális akarok lenni. Azt akarom, hogy az előbb említett dolgok ne jelentsenek problémát.

2016. jan. 1. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Ugyanilyen vagyok én is!
2016. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, sajnálom. Nagyon rossz.
2016. jan. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!