Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elégfura dolog történt velem...

Elégfura dolog történt velem egyik nap és nem tudm mi volt az oka . mi lehetett ennek az oka? ( lent kifejtettem )

Figyelt kérdés
mentem hazafelé és eléggé zavaróan sütött a nap és hunyorogtam tőle , aztán 5 perc múlva melegem lett, kivert a víz, és szabályosan elkezdett behangyásodni a szemem előtt minden ésutána elvesztettem a látásomat legalább 2 percre .. nem láttam semmit , de hatalmas nyomást éreztem a fejemben. eközben persze kis hányinger... utána me 5 perc múlva jobban lettem látam is .. csak utána még kcisit fájt a fejem . MItől volt ez ? cukorbetegség? migrém? Mi lehetett?
2010. márc. 25. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy leesett a vércukrod, de ettől még nem vagy cukorbeteg! Ha nem iszol elegendő folyadékot, attól is lehet.
2010. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Lehet hogy leesett a vérnyomásod. Ájulás közeli állapotban voltál az biztos.



TUDJA VALAKI A KAPOSVÁRI ZÁRDA UTCAI NŐI FÉRFI FODRÁSZAT SZÁMÁT?? NINCS A NETEN

2010. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HA esetleg máskor is előjönne, ajánlok egy CT vizsgálatot akár még agyvérzést is meg lehet előzni.
2010. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom mitől van de a naptól énmeg olyan szinten vagyok rosszul,hogy ha megyünk busszal,kocsival és a nap villódzik a szemembe,mert a fa eltakarja majd nem és így tovább akkor olyan mintha egy hatalmas dobbanás lenne az agyamban és wááá:S mint az epilepsziás sokk de én nem rángatózom:S
2010. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy fenyerzekenyseg, vagy vercukorszint zuhanas..
2010. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!