Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az érzékenységemmel, mit...

Az érzékenységemmel, mit tudok csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, egy átlagosnak tűnő 18 éves végzős srác vagyok akinek lelki gondjai vannak. Lassan 1 éve foglalkoztat ez komolyabban, vagyis 1 éve van ilyen problémám, persze ez előtt is már nagyon érzékeny voltam.

Nem szeretnék minden kis részletbe belemenni, annyi a lényeg, hogy nagyon de nagyon sok lelki fájdalom ért engem az utóbbi időben (most is folyamatosan) és nagyon de nagyon fáj nekem, szó szerint érzem, ott belül mintha a lelkemen egy hatalmas lyuk volna ami kezd felemészteni és közben érzem ahogyan fáj, vagy nemis tudom másképp leírni. Sok dolgon próbáltam már változtatni, vagy hogy megváltozzam de sose sikerült, mert mindig azzal szembesültem, hogy ez nekem nem megy, én nem tudok változni.

Több kis apróság van az életemben, de a legnagyobb mégis az, hogy meleg vagyok. 1 olyan ember sincs az életemben akivel igazán megtudnám beszélni ezeket a dolgokat, családom nem elfogadó ezzel kapcsolatban, barátaim úgy nincsenek akikkel ezekről a dolgokról tudnék beszélgetni.

Kapcsolatom volt már, nem rég ért véget, kiderül, hogy megcsalt emiatt szenvedek most annyit és egyre erősebben, egyre jobban fáj és annyira rossz, hogy megfordulnak olyan dolgok is a fejemben mint a halál.



2016. jan. 5. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az érzékenységgel ami belső tulajdonság nem tudsz mit kezdeni. Pl én is érzékeny vagyok és ez nem is változik meg sok mindent el kell még viselned az életben próbáld meg egy kicsit edzeni magad belül! Ne vegyél mindent a lelkedre!
2016. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!