Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom magam. Hogy változhatné...

Utálom magam. Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Semmi olyanra nem tudom rávenni magam ami segíthetne.

Nem tudom kimozdítani magam ebből a helyzetből.

Kb 10 éve vagyok így és már 30 lettem.

Dilidokival sem jött be a helyzet. Ráadásul a ritka találkozások sem segítettek.


Nagy kalap eseménytelen szar az életem.

Nulla önbizalom és önbecsülés. Csak a látszat van.


Pont azokat a dolgokat nem merem meglépni amiket kellene.

A Csernus is valami olyat mond, hogy pont ott kell próbálkozni ahol nagyon nem akarunk.

Senkinek sem lesz önbizalma az ismerkedéshez ha sportol-

Ahhoz ismerkedni kell.


Na nekem az egész élettel kellene ismerkednem.


Egy utolsó senki vagyok és nem tudom mit csináljak kihez fordulhatnék, mi segíthetne.



2016. jan. 12. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj egy üzenetet, ha gondolod. :)
2016. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csernus nem ért hozzá, ő rá nem szabad hallgatni.

Próbálj meg egy másik pszichológust, beszélgess ismerősökkel.

2016. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerősöknek pont nem tálalnám ki. Nagyon kínos lenne.
2016. jan. 12. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 30 körül (32) vagyok és ugyanez van velem.


Hosszú évek óta baj van velem is szerintem talán depresszió is benne van.

Nekem a pszichológus segített,de mindenki más. Azért nem jártam hozzá többet mert pénzbe került de amíg jártam mintha nem is én lettem volna. :O

Az,hogy eseménytelen az életed csak rajtad múlik viszont!

Vagy teszed valamilyenné az életed vagy eseménytelen marad

Miért 0 az önbecsülésed? történt veled valami olyan?

Miért érzed magad senkinek? Van munkád? Barátaid? Tudsz kikkel beszélgetni?

2016. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Mozdulj ki! Ha csak napi félórát is, de menj sétálni, vagy futni. A mozgás, a friss levegő rengeteg boldogsághormont termel a szervezetedben, és mindjárt másképp látod a világot. Nagyon fontos, hogy igyál elegendő vizet. Nem kólát, nem más lónyálat, hanem vizet. És ha módodban áll, kerüld a bolti kajákat, mert mind MÉREG!
2016. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jézus szolgája ***** válasza:

első sorban fogad el magadat olyannak amilyen vagy.

senki sem tökéletes,mindenkinek van hibája hátrány ahogyan előnye és tökéletessége is.

ha elfogadod magadat akkor a környezeted is el fog fogadni.

bárki bármit is mond neked a környezetedben ne feled,hogy senki sem ér emberileg többet mint te.

te is ép ugyan olyan ember vagy mint bárki más,én is azt javaslom neked hogy picit többet mozdulj ki,barátkozz ismerkedj.

és ne becsüld le magad.

2016. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Másnak megy magától és nem kell semmilyenné tennie. Pláne nem normálissá.


Ha ki is mozdulok nem tudom megélni a szórakozást. Pl koncert,nem is nagyon járok.


Nem tudom miért nulla az önbecsülésem és az önbizalmam.


Azért vagyok kevesebb,mert semmit nem tettem le az asztalra. Még jól érezni sem tudom magam.Mert sose csináltam semmit. stb

Igazából nincs társaságom. Néha eljárok ide-oda ,de elég ritkán. Minek ha úgyse tudom magam ott jól érezni.


Járok sétálni,sportolni.


Sose értettem, miért kell elfogadni a rosszat. MIért fogadjam el magam?

A környezetem elfogad.

Én mondom, hogy mások többet érnek.

Mások életének több területen van sínen, mint nekem akinek szinte egyik sem. sőt biztos.


Az ismerkedéssel gond van. Még úgy is, hogy az elmlt években javult a helyzet !

2016. jan. 13. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a nagy gond kérdező, hogy te NEM AKARSZ magadban hinni. És hogy miért? Mert volt hogy rossz döntést hoztál vagy valami nem úgy sikerült ahogy elképzelted és nem engeded ezeket a dolgakat el. Gyakorold a csendet. A fejedben forognak a gondolatok és őrlöd magad az elkövetett hibáiddal. Ha nem többet, de kezd azzal a reggeled hogy leülsz, behunyod a szemed és nem gondolsz semmire, csak figyelsz. Ha megtanulsz figyelni, akkor magadba tudsz nézni. Rájössz hogy mit és kit szeretsz. És ha már tudsz figyelni, akkor elkezdhetsz gondolkodni és rájössz hogy bizony nem vagy senki, már csak azér is mivel megkérdezted. Te gondolod az hogy egy senki vagy. Aki valójában egy senki az nem kérdez és nem próbálkozik azért hogy jobb legyen.
2016. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!