Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetném le a depress...

Hogyan győzhetném le a depressziót?

Figyelt kérdés
Pszichológusnál nem jártam, nem is szándékozok elmenni hozzá. Feltételezéseim szerint senki nem tudja, hogy depressziós vagyok, talán nem is vagyok az.. de miután már vagy két hónapja állandóan, különösebb ok nélkül szomorú vagyok, semmihez nincs kedvem, biztos vagyok benne, hogy nincs értelme az életemnek, senkinek sem számítok, semmire nem vagyok jó, azért elkezdtem gyanakodni a depresszióra. Hogyan tudnék házilag véget vetni ennek az állapotnak?

2016. jan. 12. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendszeres sporttal és tápanyagokra odafigyeléssel történő étkezéssel pár héten belül kibillensz abból a gödörből. Agyban pedig döntsd el, hogy nem süppedsz bele az önsajnálatba, csinálj bármit, amivel lefoglalod magad.
2016. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ankap1975 ***** válasza:

Menj el egy jó pszichológushoz, mert ő rádöbbenthet, hogy olyan gondolatok miatt vagy szomorú, amelyeknek nincs realitása, vagy egyéb kognitív torzításokat használsz. Magad is rájöhetsz, de egy külső segítség sokat számít.


Írd le a gondolataidat.

2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!