Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen súlyos fizikai...

Létezik ilyen súlyos fizikai tünet pánikbetegeknél, vagy ez tényleg szívbetegség lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Majdnem 9 éve vagyok pánikbeteg,de ilyet még nem tapasztaltam amit mostanában. Pár hete nagyon elkezdtem rettegni, hogy szivinfarktusom vagy hirtelen szívmegállásom lesz. Mindig is volt heves szívdobogásom, főleg rohamok alkalmával, de most előjöttek extraszisztole - k is. Ez váltotta ki ezt a rettegést. Voltam kardiológusnál,szív uh, EKG, 24 órás holter vizsgálat. Valóban vannak extrasystoleim, erre kaptam 25,5 betaloc zok-ot, amiből reggelente felet kell bevennem. Az extrákra használ, de erős szívtájéki fájdalmam van minden nap, ezek nem múlnak. Szervi elváltozása a vizsgálatok alapján nincs a szívemnek. De akkor mi ez?? Mitől fáj a mellkasom állandóan? Tudna valaki segíteni, hogy hogyan nyugodjak meg? Járt esetleg valaki hasonló cipőben?

Köszönöm a válaszokat.


32/N



2016. jan. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert oda koncentrálsz, arra a területre, azért fáj! Idegileg, lelkileg van.Valószínű, ha mondjuk, a szemedet féltenéd, akkor annak találnád minden baját.Fogadd el, hogy nincs szervi bajod és örülj ennek.Jártam hasonló cipőben, aztán egyszer meguntam és azt mondtam, lesza rom az egész pánikbetegséget.És láss csodát, elmúlt!
2016. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvass! Rajzolj! Tanulj meg helyesen lélegezni, jógázz!

Engem be akartak nyugtatózni, annak ellenére, hogy pszichológushoz mentem. Ő átirányított a pszichiáterhez, aki egy perverz vadállat volt. Gyógyszerek nélkül is boldog vagyok!

2016. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szedtél a pánikbetegségre?
2016. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.


Nem vagyok az a típusú ember aki elhagyja magát. Tényleg mindent megtettem már a gyógyulás érdekében. Volt is pár viszonylag jó évem a majd egy évtized alatt. Persze nem egyhuzamban, hanem összességében. Tavaly meghalt az édesanyám és rá 2-3 hónapra jött újra vissza a pánikom. Azt még tudtam kezelni mert ugye a sok év alatt tanul az ember... De ez a "szívpara" nagyon kikészít. Nem tudom, hogyan gyógyulhatnék ki teljesen ebből. Már nincs ötletem. Ennek ellenére eljárok heti pár napot sportolni, nagyon sokat olvasok és elég sokat is dolgozom. Próbálom lefoglalni magam de folyton azt veszem észre, hogy megint ezen kattog az agyam, bármit csinálok.


Amiket most szedek: Scippa 20 mg,(Ezt 1 hónapja kaptam a cipralex 10mg helyett) 1mg frontint igény szerint, de annyit sosem veszek be és próbálok minél kevesebbszer hozzányúlni. Plusz a 12,5 mg betaloc zok reggelente. Ezt csak pár napja kezdtem.

2016. jan. 12. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudok segíteni, írj privátban. Szia
2016. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!