Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miféle nootrop szerek vannak...

Miféle nootrop szerek vannak magyarországon forgalomban?

Figyelt kérdés
Mi az ami nektek bevált, stb.

2016. jan. 17. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:

VÉNYRE: Piracetam, Nicergoline, Vinpocetine(Cavinton)

HA VAN PÉNZED ÉS KÜLFÖLDI ISMERŐSÖD AKKOR KÉRDEZD MEG AZ ORVOST. Én például AMPAMETET hozattam be 750 mgx 20 tabletta de nagyon drága 8ezer forint. olaszból be tudod szerezni. Romániából pramiracetámot lehet beszerezni, meg pyritinolt ami egy b6 vitamin deriváns.

Off label (illegális, indikációkon kivüli használat): MEMANTINE, DONEPEZIL, (ASSZEM CINNARIZINE IS)ÉS MINDEN ALZHEIMER, PARKINSONOS SZER, PL. A SELEGILINE IS.


Emellett még Tebofortan tablettát ajánlanám meg kolint. meg valami jó multivitamint.

2016. ápr. 10. 12:23
 2/3 A kérdező kommentje:
Hopsz ez az én kérdésem volt, nem vettem észre. akit érdekel a téma az olvassa el a válaszom és okuljon belőle.
2016. ápr. 10. 15:30
 3/3 Cooperoverdrive válasza:
Ezekszerint figyeljünk az adagolásra különben velünk is ez lesz. :DDD
2021. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!