Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok csinálni, a folyamat...

Mit tudok csinálni, a folyamatosan visszatérő rossz emlékekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan emlékek jönnek elő, amikor megaláztak, megvertek, elutasítottság. És akaratom ellenére ökölbe szorul a kezem, a szememet meresztgetem. 2és fél év terápia után is előfordul velem.


35/F



2016. jan. 17. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tovább a terápiával. Keress olyan hobbit, ami eltereli a figyelmed, meditálj.
2016. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig meg kell szabadulnod ezektől az érzésektől mert a fél életed leélted így szorongva - a másik fele legyen boldog és szabad. Ne legyen múlt !!! Csak jelen,olvass,szórakozz,dolgozz,élj!
2016. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pjnonstop válasza:
nálam is előszokott fordulni, csak nálam lelkiismeretfurdalás kíséretében..de ha találsz egy hobbit ami időigényes és nem gondolkozol közben elviselhető lesz...én például olvasni szogtam.
2016. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terápia sokféle van. Van alig hatásos, és létezik nagyon intenzív. Te milyenbe jártál?

Ha úgy gondolod, válaszolj privátban.

2016. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!