Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Kezdek megijedni...

Mi bajom van? Kezdek megijedni, hogy valami komolyabb problémám van!

Figyelt kérdés

Tegnap este 5-10 percig szédültem, erős fáradtságot, valamint tompaságot éreztem. A fejem tetején nyomást éreztem. A vérnyomásom rendben volt. Úgy éreztem, mintha egy üvegfalon át tapasztalnám a valóságot. Majd beestem az ágyba és egy-kettő elaludtam.


Ma ugyan ezt a tompaságot, fáradtságot érzem, szintén, mintha üvegfalon keresztül tapasztalnám a történéseket. Nem forog úgy az agyam, mint ahogyan kellene.


Kimerültség lenne? Vagy több annál?


22l



2016. jan. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Derealizmus. Olyan érzés, mintha kívülről szemlélnéd a világot... Ismerős. Roppant kellemetlen. Tünetek: fáradság, kedvetlenség, unottság, álmosság, nehéz szemek. Én ezzel mentem orvoshoz 2013-ban. Nem akarlak megijeszteni. Ha tovább tart, fordulj orvoshoz.

27/F

2016. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlott lenne elmenni egy kontrollra,vagy vérvételre. Esetleg szemészetre!
2016. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet simán folyadékhiányod van, vagy bujkál benned a most terjedő vírus. Én is ugyan így voltam 3 napig, de legyőzte a szervezetem a betegséget.
2016. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Jobban lettęl azóta? Mert ugyanezeket érzem,de én napok óta.
2016. ápr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!