Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségben szenvedhetek?

Milyen betegségben szenvedhetek?

Figyelt kérdés
Úgy tünik, mintha fokozatosan "menne el az eszem" az emberekkel egyre kevésbé tudok normálisan beszélni és úgy érzem mintha ők fogyinak néznének engem, nem szeretem ha néznek stb... Valaki érez mégy iylet mitha "elmenne" a lelke vagy az agya egy része leállt/elhalt... ezt szavakkal nem tudom kifejezni... mintha megszünne körülöttem a világ...
2016. jan. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdesz befele fordulni. Vannak lelki problemaid? Jo lenne egy pszichologussal elbeszelgetni.
2016. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges dolog, menj vizsgáltasd ki magadat!
2016. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló gondjaim. Sokszor még a beszéd is megterhelő és akadozottan megy. Már a puszta létezés érzékelése is zavaros.

Sok éve jelen van ez a probléma, de mostanában erősödött.

Persze, ezen felül rengeteg egyéb tünetet is "produkálok".

Számos pszichiáternél és pszichológusnál jártam már, sokféle betegséget diagnosztizáltak: skizofrénia, autizmus, kényszerbetegség, depresszió, Borderline... Senki sem tudja pontosan.

2016. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt derealizációnak nevezi a pszichiátria és szorongásos betegség. Nem vagy skizofrén mert azoknak nincs betegségtudatuk!!
2016. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a válaszod, hálás vagyok! Korod? nemed? én 16/F :D
2016. jan. 22. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzem ahogyan te. Nem feltétlen betegség ez,csak más vagy ahogyan én is. Egyre rosszabb ez az egész (emberi kapcsolatok) stb. már nem igen működik semmi sem. Én úgy vélem,hogy jobb ha mexűnik minden körülöttem is és semmi sem érdekel.Én sem szeretem ha néznek.
2016. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!