Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomániás vagyok?

Doi423 kérdése:

Kleptomániás vagyok?

Figyelt kérdés
mindenféle kacatot össze szedek, olyanokat leginkább amikre semmi szükségem (nővérem ragasztói, ceruzák, karkötők, de van hogy csak egy kupakot szedek össze,) ráadásul tökre boldog leszek tőle.

2016. jan. 25. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az vagy-e, de ha téged boldoggá tesz a senkinek nem kellő kacatok gyűjtése, azzal mi a gond? (jó, tollak eltűnése már bosszantó lehet, de a kupak "begyűjtésén" hangosan fölnevettem - ne vedd sértésnek, nem annak szánom!).
2016. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen kleptománia kezdete lehet.
2016. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Inkább nagyon erősen szeretethiányos (hiszen a nővéred egyfajta anyakép lehet neked, mint oly sok gyereknek).


Hogy a kedves mamáddal ezért legszívesebben mit tennék - kivéve, ha már halott szegényke -, azt nem írom le.

2016. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez inkább gyüjtögetési kényszer
2016. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!