Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomániás volt egy nagyon...

Kleptomániás volt egy nagyon jó barátnőm! Szerintetek most mit tegyek? (fontos részletek lent)

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt (15 éves korában) kleptomán lett egy nagyon jó kisgyerekkori barátnőm.. Elméletben kezeltette magát pszichológus/pszichiáter most meg nem mondom melyikkel.. De amúgy emberileg nagyon kedves aranyos kiscsaj, sokszor be is bizonyította, nem egyszer szarba rakta magát miattam, vagy épp engem rángatott ki belőle, de mégis volt, hogy ellopott tőlem dolgokat, amiket később aztán visszaadott, mert igazából nem kellettek neki, meg nem is csinált velük semmit, de attól még rossz volt.. Aztán elköltöztek, az ország másik felébe és távolság miatt nem tudtuk rendesen tartani a kapcsolatot, de kb fél éve pestre költöztek (1 órára van innen) és most megint beszélgetünk, de fogalmam sincs, hogy ezekkel a dolgokkal, hogy áll most, és bunkóságnak érezném ha rákérdeznék.. Viszont eltűnéseket sem akarok hétvégén pedig megbeszéltük, hogy itt alszik, mert együtt megyünk egy buliba, és ő nem tudna hazajönni, ezért nálunk alszunk.. Most arra gondoltam, hogy elteszem azokat a dolgokat szem elől, ami nagyon fontos de ezt is valahogy kellemetlennek érzem.. Tudni szeretném, hogy mi lehet ezzel a dologgal, régen tudtam vele erről beszélni, de most már félek felhozni, mert hogyha meg tényleg rendbejött akkor meg iszonyatosan rosszul érezném magam miatta. :( Vagy lehetne egy kevésbé kellemetlen módja, hogy erről kifaggassam?

Mit tegyek?:(



2015. márc. 19. 23:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Jesszus most nézem, néhány helyen hülyén fogalmaztam! Bocsi a hibák miatt, este van és kicsit szétszórt vagyok!
2015. márc. 19. 23:45
 2/3 anonim válasza:
21%

Szerintem nézzetek ilyen középkori filmet, ahol levágják a tolvaj kezét!

Aztán jelképesen fogj meg egy kést, mond a barátnődnek milyen éles! És persze ilyen célzó tekintetet hozzá, majd rakd el, és ennyi! :)


Majd beszélgessetek a holokausztról!

2015. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de valahogy nem ilyen tanácsra gondoltam O___o"
2015. márc. 19. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!