Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomániás lennék?

Kleptomániás lennék?

Figyelt kérdés

sziasztok. elöször is kérlek ne ocsároljatok amit tettem nagyon szégyellem magam :s

szóval: 14 éves lány vagyok, kezdek félni hogy kleptomániás vagyok eddig nem gondoltam bele hogy ez betegség is lehet.szóval bárkinél is vagyok pl: bemegyek a frdöszobába és találok jó krémet,alapozot stb..kinyomok belöle magamnak. pl: zacskoba nyomom stb..és haza viszem és elég sokszor elöfordul :s használom a cuccokat ami másé... stb... de boltból sose loptam! pedig mindig eljátszok a gondollattal hogy lebuknék-e stb.. amugy a kajával is vagyok nem eszek mások elött de mikor nincs senki egyböl megrohamozoma kaját (igaz ez bulémia is eleht napi 5-7 hashajtó....)

mi a véleményetek?

és nem azért csinálom mert egy unalmas jólétü pics$ vok


2010. szept. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A kleptomianiasok nem feltetlenul olyan dolgokat lopnak, amikre szukseguk van, nem valogatnak, hiszen csak a lopas kedveert csinaljak. Barmit barhonnan elcsornak. Szal te csak egy aljas kis dog vagy, nem klepto. A kajas dologrol csak annyit tudok mondani, hogy furcsa.
2010. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en nem CSAK a kleptomaniaval torodnek hanem a napi 5-7 hashajtoval


a kerdesedre a valasz: ha azert lopsz mert akarod az sima lopas, ha azert lopsz, h ellopj valamit, es ez annyira eluralkodik rajtad h akkor is lopsz mikor nagyon nagy esellyel lebux az a kleptomania


mindenfele keppen egy pszichologus/pszichiaterrel valo beszelgetest tanacsolnek


Loller

2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy kleptomániás, de komoly gondjaid vannak. Irány a szakember! Minél korábban, annál jobb a gyermek pszichiátria még nincs olyan ramaty helyzetben, mint a felnőtt.
2010. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Egy pszichológiai lapba írok riportot a kleptomániáról és szeretnék benne megszólaltatni (természetesen név nélkül) valakit, aki mesélne saját tapasztalatairól. Hálás lennék, ha valaki nyilatkozna nekem, ugyanis nagyon szorít az idő.


Sáfár Zsófia

2011. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!