Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam ezt fel?

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Első éves egyetmista vagyok. Első év első félévében nem sikerûlt egy vizsgám, és nincs lehetőség pótvizsgára. Teljesen el vagyok keseredve. Mit tegyek? Hogy tegyem magam tùl ezen?
2016. jan. 28. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem hinném, hogy emiatt ennyire el kellene keseredni, kredit rendszer van, tehát folytathatod a második félévvel és akkor megcsinálod majd ezt a vizsgát is. Vond le a megfelelő következtetéseket, többet kell rá tanulni, lehet, hogy segítséget kell kérned valakitől, aki elmagyarázza neked az anyagot. Ennél többet nem kell ezen kattogni.
2016. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jobb ha hozzá szoksz! Sok vizsgát fogsz még elbukni mire végzel...már ha valaha elvégzed.
2016. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel jól mondja, kredit rendszer van, szerintem kár ezen keseregni.
2016. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni. Én első félévbe 2 tárgyat buktam el, aztán a továbbiakba még 5öt.
2016. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annak járj utána h vane nálatok vizsgakurzus, tehát h 2. félévben felveheted a kurzust és májusban ebből is levizsgázol, vagy kerek egy év csúszás várható. A kudarcélményt megértem, énis hasonló alkat vagyok, de egyetemen sajnos van ilyen. Ahogy írták is, valszeg fektess majd bele több időt, esetleg ügyesen oszd be a vizsgaidőszakban a vizsgákat, és már félév közben is tanulhatsz rá. Én most fogok szülni és emiatt nagyon hajtott a dolog h meglegyen minden vizsgám, nagyon sokat tanultam már szeptembertől, így még december elején 2 hét alatt minden meglett pedig 1. éves vagyok énis tehát csupa buktató jellegű szivatós kurzusról van szó.
2016. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell ilyeneken rágódni, ami megtörtént, azon nem lehet változtatni. Én is buktam már el több vizsgámat, ez sok mindenen múlhat. Sosem esetem pánikba, ez egy velejárója az egyetemnek, főleg ha elég nehéz szakon vagy.
2016. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!