Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakori ájulásnak lehetnek...

Gyakori ájulásnak lehetnek pszichés okai? 17/L

Figyelt kérdés

Elég gyakran elájulok, főleg suliban de máshol is megesett már.

Voltam dokihoz, rengeteg vizsgálatot elvégeztek rajtam, azt mondták teljesen egészséges vagyok, semmi eltérés nincs.

Lehetnek akkor lelki okai? Ellehet ájulni ilyen jellegű problémától?



2016. jan. 28. 14:10
 1/3 anonim válasza:

Persze, hogy lehet. Sajnos velem is van ilyen. Szerencsémre nálam nem ilyen gyakorisággal mint pl nálad.

Rajtam is elvégeztek egy rakat vizsgálatot..még a nemibeteg gondozóba is elküldtek :D Közölték velem, hogy fizikailag egészséges vagyok.

Később elmentem pszichológushoz és ott derült ez ki, hogy pszichésen vagyok rosszul..nem fizikailag...a pszichés rosszullet kihat a fizikumra..és ez miatt van ez sajnos. 23f

2016. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idős koromban én is többször elájultam, de végül 'kinőttem'. Ha nem nagyon komoly, nem napi rendszerességgel történik, szerintem ne foglalkozz vele túlzottan, nem tudsz ellene sok mindent tenni amúgy sem. Sportolj és étkezz egészségesen.
2016. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy az ájulás előtt 10-15 perccel mi volt a helyzet.
2016. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!