Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomániás vagyok?

P.dori22 kérdése:

Kleptomániás vagyok?

Figyelt kérdés
a nővéremtől állandóan ellopom a tollakat, parfümöket, ékszereket, utána pedig vagy eldugom valahova, vagy odaadom valakinek. ma pl. kiborult a padtársam tolltartója, én pedig miközben segítettem elloptam a hegyezőjét meg a tollát.technika órárol kivettem a tanár szekrényéből az ollót meg a ragasztót ( az ő engedélyével, mert nekem nem volt) és nem akartam vissza rakni. nem is adtam. kb 2x fordult elő ez velem és már 3 ollót loptam el a teremből, meg 4 ragasztót. mindig belenyúlok a nővérem kencéibe és rakok el magamnak belőlük a kis dobozaimba.ha valakitől kapok valamit pl. egy radírt, cerkát hajgumit vagy könyvet ( előfordult már ez is) szándékosan nem adtam vissza neki. a tesitanáromtól is állandóan lopkodom a hajgumikat.ha valaki elmegy valahova és senki nem látja, elkezdek turkálni a cuccai között.

2016. jan. 28. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerinted normális amit csinálsz?
2016. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem igen
2016. jan. 28. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tőled lopna el ugyanígy valaki valamit, örülnél neki?

Persze, hogy nem normális dolog, igen mániás vagy.

2016. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Határozottan kleptomániás vagy. Bizonyos tekintetben ez hasznos lehet. :D De ha nem akarsz bajba kerülni, akkor nagyobb értékű tárgyakat ne lopj.
2016. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Látom, 3 évvel ezelőtti a kérdés, de írtam privát üzenetet, kérlek olvasd el! :) Köszi!
2019. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!