Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Első alkalom milyen egy...

Első alkalom milyen egy pszichiáternél? Csak beszélgetünk? Ennyiből tud gyógyszert ajánlani?

Figyelt kérdés
Pszichológusnál már voltam, most megyek pszichiáterhez is. Kicsit tartok a gyógyszerektől, mi van ha rosszat ad elhamarkodottan?

2016. jan. 29. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kétszer is gondold meg, hogy mennyire látod szükségét a gyógyszernek. Nekem az a meglátásom, hogy az emberek inkább beszednek valami bogyót és ülnek a babérjaikon, minthogy tegyenek magukért valamit. Voltam pszicháternél remélve, hogy mond valami használhatót. Fél óra beszélgetés után fel akart írni mindenféle gyógyszereket, ekkor hagytam ott. Érdekes módon azóta meggyógyultam, pedig nagyon meg akart győzni, hogy nem fog menni.
2016. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pszihiáter gyógyszerekkel gyógyít ,úgyhogy ne lepődj meg ha egyből gyógyszert ír fel.A legtöbben sokféle gyógyszert kipróbálnak míg meg nem találják a megfelelőt.Nem olyan egyszerű gyógyszerekkel sem gyógyítani ,mellékhatások vannak,kezdetben még tünetek is rosszabodhatnak ,soká hat stb.Komolyabb esetekben azért elkerülhetetlen szerintem.
2016. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek, ha komoly a helyzet, nem nagyon van választási lehetőség.
2016. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!