Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokan azért vesznek be mindenf...

Sokan azért vesznek be mindenféle szereket mielőtt végeznek magukkal mert úgy könnyebb?

Figyelt kérdés
A félelem nem érzése,talán könnyebb így véget vetni mindennek,véleményeket várok. Köszönöm. Ha valaki ugrik valahonnan pl azért ugrik háttal,hogy ne lássa ami történni fog? Ha az eget nézi pl úgy minden egész más vagy behunyja a szemét. Ha valaki szembe néz a mélységgel félelmetesebb ami rá vár. Hülyeség,de így lehet. De ha behunyja a szemét sem lát semmit.
2016. jan. 29. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg így van.

Tapasztalatom nincs, nem voltam öngyilkos, ismerősöm, aki öngyilkos lett meg nem avatott be a dolgokba, hogy mit hogy csinált.

2016. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoztam már öngyilkossággal. És szerintem aki előtte bevesz mindenfélét, az azért veszi be, mert bátrabb lesz tőle. Nagyon sok bátorság kell ahhoz, hogy valaki véget vessen az életének. De van amikor már tényleg nem segít semmi és senki. El kell fogadni, hogy vannak olyan emberek, akik tényleg ezt akarják. És nem kell őket gyávának nevezni. Pont az, hogy ők a bátor emberek, amiken végig mentek és képesek ezt tenni ahhoz, hogy boldogok legyenek...
2016. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem, úgy tényleg könnyebb, mert én úgy akarom megtenni...
2016. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dettó amúgy. Ill én nem szerekkel hanem tisztán,de terv szerűen.
2016. jan. 30. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is tervszerűen fogom megtenni. Már nagyon itt az ideje, hogy megtegyem, sőt, már túl sokat is vártam vele...
2016. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem félnek attól, hogy az utolsó előtti pillanatban meggondolják magukat és ezért tompítják magukat a szerekkel. De éppúgy félhetnek a fájdalomtól is.
2016. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!