Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyen nekem?

Figyelt kérdés

Elképesztően szorongok mindentől, a munkahelyemen állandóan attól félek, hogy ki fognak rúgni, ha valamit rosszul csinálok. Sok a feszültség mostanában az életemben amúgy is. Csak akkor érzem jól magam, amikor alszom, legszívesebben egész nap csak aludnék (álmomban többnyire normális ember szoktam lenni). Ott még hálistennek nem tartok, hogy fel se bírjak kelni az ágyból, csinálom a dolgaimat rendesen, de csak úgy, mint egy gép.

Megállapítottan kényszerbeteg vagyok, szedek antidepresszánst, ami segít is valamennyit, de pl. a munkahelyi stresszt nem tünteti el... Mit kéne csinálnom, hogy normális életem legyen?



2016. febr. 2. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugtasd le magad először is.Mindenki hibázik kétlem ,hogy egy hibáért kirúgnának hacsak nem kotnyeleskedsz ,de ne térjünk el a lényegtől.Csináld meg a dolgodat az addig oké.De ne légy munkán kívül sokat egyedül ,jó az igaz ,hogy a pihenés is segít ,de menj el lazítani a barátaiddal vagy sétálni ,vegyél egy kutyát vidd ki sétáltatni ,keress társat (ha nincs még persze).Szerezz új barátokat ,járj el tornázni vagy táncolni ,közben jó dolgokra gondolj vagy a macska is jó társ ,de bármilyen állat jó ha törődsz vele.Találj valami hobbit és ne mindig a munka legyen a lényeg ,jó az az első de van más is azon kívül ,bent az legyen a lényeg ,de távol tőle szórakozz! :) Rem.segítettem!
2016. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!