Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelenleg utálom az életemet,...

Jelenleg utálom az életemet, pedig szinte mindig életvidám és boldog vagyok. Mit lehetne tenni, hogy jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés

Mostanában összejött pár dolog. Pl. az érettségi. Eléggé elrontottam, és ahhoz, hogy felvegyenek egyetemre, nagyon jó szóbelit kell produkálnom, de alig van erőm tanulni... Valahogy elkalandozgatok közben.

A másik, hogy már kicsit több, mint egy éve nincs barátom. 1-2 srác udvarolt nekem azóta, de ők nagyon nem tetszettek nekem, akikkel meg én akartam összejönni, azoknak nem kellettem. Fogalmam sincs, mi a hiba...

Felszedtem pár kilót, talán a rossz kedvem miatt, de ezt tudom, hogy fogom ledolgozni. De azért kár, hogy pont nyárra nézek ki szarul...

Pár hónapja összebarátkoztam egy sráccal, akivel nagyon nagyon jóban lettem (csak barát! én is neki!), és rengeteget lógtunk együtt. Egy hónapja viszont már kevesebbet, meg kevesebbet is beszélünk, de nem tudom, miért... Nem én akartam így.

A szerencse az, hogy már nem kell suliba járni, mert egyik osztálytársam most nagyon rám szállt, írogatott facen (letiltottam) csupa rosszat, hogy buta vagyok, nem lesz pasim mert gyökér vagyok, és mivel valamennyire ismer, lehet, hogy kicsit el is hiszem neki...


Ritkán van ilyen rossz időszakom. Nem tudom, mit kéne tenni. Ötletek? :)


Köszi!


19/L


2015. máj. 23. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodnod, biztosan az eretsegi miatt a stressz. Az osztalytarsad viszont pofozd fel, attol biztosan jobb kedved lenne. Ne aggodj az alakod miatt, lesz meg nyar, es a bikini idoszakra talan most is letudsz fogyni!:)

Amugy motivaljon az, hogy be kell jutnod, egyel csokit, egy kis boldogsaghormon nem art es kapcsold ki a netet takarits el mindent, vonulj el a szobadba es tanulj. Ne hallgass zenet, a psziho tanarom azt mondta, hogy az csak neheziti a tanulast. Csak tanulj es figyelj oda.Sok sikert a szobelihez!:)

2015. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

az agykontroll is segíthet. nem mondom, hogy tanulás helyett kezdj el tanfolyamra járni, hanem pl. olyanra gondolok, hogy: ellazulsz, becsukod a szemeid, elkezded mondani, hogy mi az ami nem tetszik/nem megy/eleged van belőle. aztán, hogy nem szeretnéd, hogy ez legyen. aztán következő mondat, hogy ez meg fog változni, elmúlik, megoldom a problémát. szuggeráld magad. segíthet :)

nekem is sokan mondták, hogy gyökér vagyok még gimiben, de azóta kinyíltam, népszerűbb lettem, 5 éve boldog kapcsolatban élek-az egyetem alatt kezdődött.

bízz magadban, gondolj arra, hogy megteszel mindent azért, hogy jó legyen a szóbeli, utána meg pihenhetsz egy nagyot és sok időd lesz, hogy megismerkedj emberekkel, illetve ápold az eddigi kapcsolataid.

2015. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!