Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem felhívni a főnököm?

Nem merem felhívni a főnököm?

Figyelt kérdés
Nos betegállományban vagyok, és nem merem felhívni a felettesemet. Tudja hogy beteg vagyok hisz üzentem mással. Szerintetek mit csináljak? Félek a következményektől

2016. febr. 3. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Van valami okod arra, hogy félj?

Valami korábbi rossz tapasztalat?

Milyen következményre gondolsz? Elküldenek, mert beteg vagy? Ha ilyenre készül, akkor el fog küldeni, akkor is, ha nem hívod fel.

Szerintem gondolj arra, hogy felhívod gyorsan és akkor legalább túl leszel rajta, akkor nem kell már azon paráznod meg gondolkodnod, hogy vajon mi lesz.

Jobb túl esni rajta.

2016. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Már mindegy.

Egyrészt mert úgy is tudja, hogy betegszabin vagy, ha ezért kirúg, akkor mindenképpen ki fog rúgni.

Amúgy sokkal jobban veszi ki magát, ha te is felhívod, megmondod mi bajod, várhatóan mikor térsz vissza, és ha olyan munkakörben vagy, akkor felajánlod, hogy telefonon, neten keresztül szívesen segítesz akár neki, akár a kollégáknak. Én nem egyszer dolgoztam itthonról betegen is. :(


Az nem annyira nyerő, ha csak úgy üzengetsz a főnöknek.

Egy személyes telefonhívás még mindig korrektebb.

2016. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Semmit, mondj fel..


Nyilvánvaló, hogy semmi kedved már odajárni, és bizonyára meg sem éri.


Én a héten mondtam, fel, de nem trükköztem, csak betelefonáltam hogy nem tudok menni, keressenek mást, helyben találtam jobbat.


Ennyi.


Anyagilag megtehetem, mert állok úgy.


Ha te is megteheted, vagy van jobb ötleted is mint abból a munkából élni akkor változtass az életeden.

2016. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát vannak rossz tapasztalatim sajnos. A főnök állandóan engem b*sztat szóval képzelhetitek mennyire van kedvem bemenni még egészségesen is.. kb gyomorgörcs az egsz..felhívni meg nem akarom nagyon..
2016. febr. 3. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Áááá... felejtsd el azt a melót..


Ha nem akarod felhívni, akkor küldj egy smst.


Úgyis vissza fog hívni.


Gondolj arra hogy most utoljára leugathatod a sok szivatás miatt!!

2016. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

4: De mi bajod lehet attól, hogy felhívod?

Lehet, hogy tök normális lesz. De meg feleslegesen idegeskedsz. De ha nem, akkor is túl leszel rajta.

Meg egyébként is, felnőtt ember vagy, senki sem fogja megtenni helyetted.

És így korrekt, hogy nem üzengetsz, hanem felhívod.

2016. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen a hozzáállásod, akkor lehet, hogy joggal csesztet a főnök.
2016. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a korrekt, ha felhivod.
2016. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi jog vagy jogtalan csesztetésről szó..


Ez sima pszihológia..


A munakvállaló abban az ábrándban él, hogy ő fontos a főnökének, vagy a cégnek, mivel ezt hitetik el vele.



Nos.


Ez minden esetben egy TÉVHIT!


Nem te vagy fontos mint ember, hanem hogy meg legyen csinálva a munka, és be legyen zsebelve a haszon amit termelsz másnak, puszira, baksisért...


Erről szól az egész! A kutyát nem érdekli a személyed, mégha azt hitetik el veled, akkor sem! Ez magyarországon nagyon jól működik, ez az ügyes képmutatás, de szerintem máshol is.


Uh nyugodtan hívd fel, mert minden amitől félsz csak a képzeleted szüleménye..

2016. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso írta meg az igazat. Tapasztaltam.
2016. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!