Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Illetlenség hétvégén felhívni...

Illetlenség hétvégén felhívni egy pszichológust, hogy időpontot kérjek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Holnapig tudsz várni.
2014. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én csak hétfőn érek rá, és muszáj beszélnem valakivel, még egy hetet nem tudom hogy vészelek át, az ünnepeket is alig bírtam ki.
2014. dec. 28. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én pszichológusom a két ünnep között is szabadságon van. Szóval nem tudom... Biztos van aki dolgozik ilyenkor is, de nem biztos hogy előrébb jutsz ha ma hívod fel. Néha nekik is kell egy kis pihenő, és a karácsony meg az újév pont alkalmas erre.

Egyébként a kérdésre szerintem te is tudod a választ. Nem szokás ilyenkor zavarni őket. De én hívtam már fel pszichológust hétvégén, amikor nagyon kész voltam. Mondjuk ott az előzmény, hogy már jártam hozzá és azt mondta bármikor hívhatom.

Szóval nem szokás, de vannak dolgok amik felülírják a szabályt. Ha nagyon szükségét érzed, akkor úgyis felhívod bármit is mondunk. Van olyan pont, ahol az embert már nem érdekli túlzottan, hogy mi az illetlenség. De a kérdésedből azt vonom le, hogy neked még nem sikerült teljesen átbillenned ezen a határon. (bár talán már majdnem)

2014. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz neki és nem ingyenes rendelésre jársz, akkor természetesen felhívhatod bármikor. Ezt fel is szokták ajánlani.
2014. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!