Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem pánik rohamok...

Azt hiszem pánik rohamok jönnek rám? Szorongok az estétől és az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

Pánikbetegek Ti hogy élitek meg a mindennapokat ? én állandóan félek mikor kap el a légszomj, szédülés...legrossazbb az állandó félelelm, és hogy nem tudom hogy ez tényleg mentális vagy talán tényleg valami fizikai bajom van ?

Állandó torokszorító érzésem van, mintha vki folytogatna....

Kihez fordúljak segítségért ? Tudnátok szakembert ajánlani ?

Sok a stressz az életemben és azt hiszem most iszom a levét....

Kérelk írjon aki hasonló cipőben jár, lehet az segít ha tudom nem vagyok egyedül ezzel.


Köszi!


2016. febr. 3. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál nyugtató teákat. Ne cigizz, ne dohányozz. Ha nem segít, akkor menj el a háziorvoshoz. Ő kivizsgáltat, és ha ez sem elég elküld pszichiáterhez. Erre a betegségre is érvényes, hogy minél előbb kezdik kezelni, annál hamarább gyógyul.
2016. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a helyzetet kezelni! Légzéstechnikával, sporttal, citromfű teával úrrá lehetsz a pánikon. Menj rá a Brandenburg Géza gyógyult pánikbeteg oldalaira. Ott rengeteg tanácsot fogsz kapni.
2016. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszokat !!!


semmi káros szenvedélyem nincs, de a teát ki fogom próbálni,

Az oldalt amit ajánlottál rögtön megnézem ...köszi!

2016. febr. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!