Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kene tennem? (Panik)

Mit kene tennem? (Panik)

Figyelt kérdés

Kisgyermekkorom ota kuzdok depresszioval, es szornyu szorongassal. Kozepsulis vagyok, es mar a tanulasra sem tudok koncentralni, pedig ezelott nem volt szamomra semmi fontosabb. De egyszeruen nem megy, es hihetetlenul szegyellem a rossz teljesitmenyem, es utalom magam. Emelett nem tudok semmilyen kapcsolatot kialakitani emberekkel, nem tudok rajuk koncentralni, nem erzek irantuk semmit. Felkelni sem mindig tudok, ezert sokat logok a sulibol. Hatalmas szegyenerzetet es panikot erzek. Par honapja jartam pszichologushoz, es jobb is volt, amig el nem kezdodott a tanev. Anyanak azt hazudom, hogy jol vagyok, mert a leheto legrosszabb a kapcsolatunk, s vilageletemben nem biztam benne. (Nem tul torodo, s nem tul onzetlen szulo, es ezt sajnos nem indokolatlanul mondom). Apukam pedig meghalt.

Egyre rosszabbul vagyok, mar reggeltol estig panikban erzem magam.

Mit tegyek? Hogyan segithetnek magamon?

Elnezest a regenyert.

16/L



2016. jan. 15. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem pszichológushoz, hanem pszichiáterhez kell fordulni. Háziorvosod tud adni neked beutalót, fordulj hozzá bizalommal.
2016. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj szakemberhez, vagy olyan felnőtthöz, aki hozzá tud segíteni, hogy odajussál. Tanár, iskolapszichológus, rokon. Ne hagyd magad...
2016. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót az idegosztályra!
2016. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van segítség,ahogy az első válaszoló is írja:Háziorvos,beutaló,pszichiáter.Én mindig elszomorodom,mikor ilyen élethelyzeteket olvasok,mert tudom,hogy van segítség,akár 2-3 hét alatt is jobban lehetsz,ha elmész orvoshoz.A pánik,rosszkedv elmúlik,és egy könnyebben kezelhető életed lesz.Sok sikert!
2016. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter pont ezzel foglalkozik. Menj el hozzá.
2016. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!