Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós,30-40 év közötti...

Depressziós,30-40 év közötti férfiak, ti is úgy érzitek, senki nem ért meg titeket? Én 35/N vagyok, és ezt érzem.

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a világon tôbb, mint 7 milliárdan úgy vagyunk.
2016. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 32/f
2016. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 24 évesen így vagyok de a gyógyszerek és a célok erőt adnak. Nem mondom h nem gondoltam már arra h de jó lenne meghalni de öngyilkosságon még nem törtem a fejem és remélem nem is fogom. Isten majd akkor amikor úgy dönt h magához szólít majd akkor halok meg. Mondjuk azt megnézném hogy mit csinálok majd az utolsó napomon.
2016. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy érzek én is. Minket nem is tekintenek embernek ebben az országban. Sok olyan csoportról szó esik a médiában, hogy ilyen meg olyan hátránnyal indul az életben, a miénkről soha! Pedig egy depressziós is óriási hátránnyal indul, hogy csak egy példát mondjak, a munkakeresés terén. De ezt csak azt tudja átérezni, aki benne van! 35/f
2016. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!