Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék öngyilkos lenni,...

Szeretnék öngyilkos lenni, van aki hasonlóan érez, mint én?

Figyelt kérdés

Az életem első 8-9 éve jó volt, a többi 15-16 viszont rossz! Először is kezdődött a szüleim válásával, de az sem simán ment, veszekedések, egyik szülőm öngyilkossági kísérletei és sok hasonló, rengeteg gond és keserűség ért, amit fokozott az, hogy az osztálytársaim is kifogtak, folyton gyötörtek de a tanárok is, egyikük még a fejemet is a padba verte 9 évesen, mert szerinte csúnyán írtam.


Aztán a szüleim valahogy együtt maradtak, ami rosszabb volt, mintha szétváltak volna, állandó viták és örlődés, se veled se nélküled! Így teltek a tinédzser éveim megspékelve azzal, hogy hiába váltottam iskolát, lelki gyengeségem miatt ott is célponttá váltam, szinte minden nap gyomorideggel mentem iskolába stb.


A középiskolás éveimet nem is említeném a tanulásba merültem el, de teljesen felemésztett idegileg a sok probléma, miután leérettségiztem persze jött az egyetem, az évek elszálltak, de az egyetemet is sikerül jól elrontanom, mert nem kapok állást sem, mert nincs ismerősöm sehol és egy állásinterjú után sem hívtak vissza, lehet a tesztekből lejön, hogy egy érzelmi roncs vagyok egy adag depresszióval és nem akarnak alkalmazni!


25 évesen munkám nem volt, életem sem, barátaim sincsenek, akik barátkoztak velem azoknak is csak addig voltam jó, amíg segítettem a tanulásban, utána belém rúgtak vgay jobb esetben le***tak...


Mostmár nincs pénzem, állásom, semmim, még el sem tudok menni az országból, mert az is alsó hangon százezres befektetés szóval teljes a kilátástalanság, nemsokára az utcára kerülök :(


Lehet bennem van a baj, de én már nem látok más lehetőséget, csak azt, hogy itt hagyom ezt a világot!



2016. febr. 6. 04:24
 1/7 anonim ***** válasza:

az országot hagyd itt, ne a világot

25 évesen még nagyon fiatal vagy és egészséges

Én 33 vagyok szerettem volna kimenni külföldre de beteg lettem több téren is és tönkrementek az álmaim

Több alapbetegségem is kialakult ami életem végéig kisérni fog szóval ha valakinek lenne oka az öngyilkosságra az én vagyok

Gondolj bele, hogy 25 vagy egészséges azt csinálhatsz amit akarsz

2016. febr. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem csak neked volt rossz gyerekkorod. Nekem se volt örömteli. Soha nem az volt bennem hogy feladjam. Magam mögött hagytam szinte mindent. Új helyre költöztem, ahol volt lehetőségem. Nem volt pénzem a költözésre, csak 1 lehetőségem, éltem vele, és azóta se bántam meg. Ne hagyd itt a világot. Hagyd magad mögött azokat akik a bánataidat okozzák. Írj, ha gondolod. Fiatal vagy még nagyon
2016. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van más lehetőség, méghozzá, felszabadító, életet megváltoztató, boldog és asszertív emberré tévő lehetőséged neked is.

Ehhez viszont szakemberhez kell fordulnod, pszichológushoz. Olyan élethelyzeteket írtál le, amely alapján neked egyértelmű, hogy hozzáértő segítségre van szükséged. Tb-re is van ingyenes lehetőséged!

Ha a lelked felszabadultabb lesz, akkor könnyebben felvesznek egy halom munkára is. De így tényleg csak azt láthatják rajtad, hogy hiába vagy diplomás, nem kellesz, mert érzelmileg labilis vagy.

Tessék elmenni pszichológushoz! Ez a Te utad most! Sok sikert!

2016. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nincs ezzel semmi gond.

Én is ki fogom nyírni magam.


F/23

2016. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nincs az az ember, dolog, ami megerne annyit, hogy ongyilkos legyen valaki.

A dolgok okkal tortennek, tanul beloluk az ember es erosebb lesz. Mindenkinek vannak gondjai, megse lesznek sorra ongyilkosok. 23L

2016. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek téged! Legszivesebben fel-kasztanám magam. korodbeli vagyok,nekem sincs munkám, az életem nem ér semmit. Nem látom semmi értelmét az életnek. Akiért lehetne élni. Csak a szüleimre gondolok,mert ők bajlodtak velem, nekik nem akarok fájdalmat okozni, másnak meg örömöt ezzel.. nekem még érettségim sincs, se szakmám, a suliban mindenki utált így otthagytam.
2016. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező és többiek!



Ne adjátok fel!Mindig van remény.Oda át nincsen semmi jó. Mindig van remény és minden problémára van megoldás! A sötét felhők szét fognak oszlani!


Ha nagyon magad alatt vagy akkor menj el egy raktárba,vagy valami olyan munkahelyre ahol egyedül vagy vagy kevesen vannak.Már,ha nem bírod elviselni jelenleg az embereket magad körül,illetve nem tudod kezelni a konfliktusokat.Ilyen raktáros munkára mindig keresnek embert.És vannak részmunkaidős melók is.Így legalább lesz pénzed,értelmesen telik el a napod és még barátokat is szerezhetsz.



Ezt az oldalt pedig feltétlen olvassátok el!


[link]

2016. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!