Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy hébe-hóba...

Normális, hogy hébe-hóba emiatt lenne nagy kedvem drogozni?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.


Eléggé egyedül vagyok, de néha még így is túl 'népszerűnek' érzem magam.

Igazából rengeteg furcsa/beteg ötletem, vágyam van, amikhez már hozzászoktam és nem érdekel az okuk..

Viszont mostanában gondolkodtam el egy viszonylag új-keletű gondolatomon..

A kábítószer már régóta érdekel (még szűz vagyok ilyen téren (kivétel az alkohol), mert egyelőre nincs pénzem). Ennek az oka egyszerű.. Mivel nem kifejezetten foglalkoztat, hogy élek, vagy halok, ezért minél előbb szeretnék minél több dolgot kipróbálni. Megtudni, hogy ugyan pl. a crack miért is illegális..

Viszont a fantáziámban nem az a legérdekesebb/legkellemesebb része a dolognak, amikor használok valamilyen szert, hanem mikor valamelyik ismerősöm (vagy egy random ember) észreveszi rajtam és kérdezget róla/aggódik kicsit értem, én pedig természetesen letagadom a dolgot és próbálom nyugtatni, hogy semmi bajom.


Igazából rohadt abszurd, főleg így leírva...

Nem sikerült még megfejtenem, hogy ez a kis jelenet miért okoz olyan nagy örömöt az agyamban és miért vágyom ennyire rá a valóságban is..


Szerintetek?


2016. febr. 7. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, hogy foglalkozzon veled valaki, és különlegesebbnek érezhessed magad a többieknél. Talán valami rejtett kisebbrendűségi komplexus felszínre törése.
2016. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam amit az első írt. Figyelmet szeretnél és aggódást, törődést nincs ebben semmi furcsa keress barátokat vagy valamilyen családtagot és beszélgess velük vagy menj el bulizni stb.
2016. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert tinédzser vagy, aki menőnek érezné magát tőle. A legtöbb tini fejében vannak ilyenek. Van, aki ezért vagdossa magát, van, aki ribinek öltözik és van, aki drogozni akar. Mind mind figyelemfelkeltés. Ettől nem vagy őrült, se kevesebb, se több, mint bármelyik korodbeli. A különbség max annyi, hogy az okosabbak, a legtöbben ellen tudnak állni, mert erősek és tisztában vannak azzal, hogy ah valamiről tudják, hogy nem normális, akkor azt nem is teszik meg, hiába vágynak rá még akkor is ha itt pont a "nem normalitásról van szó". Amikor ilyenek jutnak eszedbe, akkor képzeld azt is hozzá, ahogy a szüleid betegre aggódják magukat miattad vagy ahogy a saját hányadékodba fetrengve rángatózol egyedül egy kocsma mögött, mert sajnálatos módon egyik barátodnak sem tűnt fel, hogy mit toltál.
2016. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy öngyilkos gondolatnak tűnik, amivel arra szeretnéd felhívni a figyelmet, hogy nincs veled minden rendben.

A drogfogyasztás itt nem arra irányúl, hogy jobban érezd magad, hanem arra, hogy valaki végre észre vegye, hogy valami gondod van.

2016. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!