Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tapasztaltatok mikor...

Mit tapasztaltatok mikor elhagytátok az antidepresszánst? Hosszabb idő, tehát min 1-2 év után? Fokozatosan? Vissza esetetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lekopogjam, jobban vagyok azóta :)
2016. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 év után, fokozatosan, s nem estem vissza...
2016. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 évig szedtem (ebből fél év volt az elhagyás). Utána kb 1 évig olyan volt, mint a gyógyszerrel (vagyis jó), aztán lassan el kezdett romlani. Annyira nem lett rossz, mint előtte, de aki már megtapasztalta, hogy teljesen jó is lehetne, azt zavarja, engem is. Elkezdtem újra.
2016. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem, és nagyon fokozatosan csökkentve 3 év alatt tudtam végleg elhagyni. Most 3. hónapja nem szedem és sokkal-sokkal jobban vagyok. Felpörögtem, újra élek. Mindenkit lebeszélnék arról, hogy elkezdje szedni. Nem tesz jót...
2016. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!