Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak meg? Hétfőn...

Hogy nyugodjak meg? Hétfőn randim van, de pánikbeteg vagyok és nem szeretném, ha kiderülne.

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok és már most görcsbe van a gyomrom, ha rágondolok. Annyira szeretném, ha jól sikerülne, ha ezt most nem szúrnám el. Viszont az a baj, hogy ha rágörcsölök akkor biztos, hogy pokoli rosszul leszek.(tapasztalat), de nem tudok megnyugodni, szinte tudat alatt történik az egész. Nem arról van szó, hogy teljesen el akarom titkolni a srác elől, de nem ezzel szeretnék bemutatkozni. Egyébként a hétköznapokon már semmi bajom, gyógyszerek nélkül normálisan élek, de az ilyen stresszes helyzetekben nagyon előjön és nem szeretném, ha ezzel elrontanék mindent.
2016. febr. 14. 02:20
 1/3 A kérdező kommentje:
És természetesen pont ebben a pillanatban jött meg....Lányok, Nők! Erős görcsökre tudtok Nekem ajánlani valamit? sok mindent kipróbáltam már, de hátha írtok olyat, amit még nem:)
2016. febr. 14. 02:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne ragodj rajta, minel jobban probalod eluzni ezt a dolgot annal inkabb stresszelsz rajta.

Gorcsre en a Naprosynt kaptam, eleg eros gyogyszer, nekem nagyon bevalt, bar ez venykoteles.

2016. febr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Görcsre Algo+Nospa kombó.


Én is pánik beteg vagyok, nem napi szinten, de megértelek.

Nem baj, ha kiderül. Légy őszinte. Megtanultam. Értelmes pasi elfogadja. Nyilván nem ezzel kell kezdeni, de ne is titkold, és ha annyira izgulsz, mond el neki. Ha nem érti meg, akkor nem is az igazi. Nyugi... Más is ember, és mindenkinek van valami nem előnyös tulajdonsága.

2016. febr. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!