Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halál vs valóság?

Halál vs valóság?

Figyelt kérdés
Én velem ilyen nem volt még. Elaludtam. Nem néztem semmi olyan filmet cssk egy ilyen divatcuccosat es bealudtam. És álmodtam... de nem akármit. Tudjátok, h a filmekbe ha halnak meg az emberek, na azoknak megjelenik egy alagút és a végén a fény. Na képzeljétek mit álmodtam. Egy alagutot a végén gyönyörű fénnyel. És olyan olyan csodás volt nézni. És ráléptem valamire és elindultam a fény felé , de ezek közbeén próbáltam felkelni. Olyan volt, mintha a gonosz valóság vs csodálatos halál küzdene èrtem. És teljesen reszketve, félve kelltem fel. Lehet ha a testem, lelkemnnem küzdött volna meghalok álmomba? Mert nagyon valós volt az egész. És nagyon bevoltam "ilyedve" mikor felkeltem; reszkettem, dadogtam pedig nem volt ijesztő. Ez válhat az egészségemre akár? Gyors vàlaszt kérek:)

2016. febr. 16. 01:57
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nem jelent semmit.

Èn is szoktam hülyesêgeket álmodni meg ijesztőt is mègsem válik valóra. Meg olyan nincs, hogy valaki csak úgy álmában meghal ha egèszsèges incs semmi baja. Gondolok itt: aszmára stb. De mièrt nem alszol mèg? Pihend ki magad lehet a sok stressz vagy fáratság miatt is ha úgy van.

2016. febr. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem haltál meg, csak ezt álmodtad. Hidd el, nem keltél volna csak úgy fel, ha meghaltál volna. Beléd beszélték a fejedbe ezt a hülye alagút effektust, a túlvilágot, a hülye l0f*$z$ágokat.
2016. febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Altatóorvostól tudom,s magam is tapasztaltam,amikor műtét közben ütőeret vágtrak nekem tévedésből,hogy az alagút látomás,a vérnyomás drasztikus esésétől van.

Elalvásodkor elnyomhattál egy ütőeret,ami miatt ezt álmodtad.

2016. febr. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!