Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy jobban tudjak...

Mit tegyek hogy jobban tudjak tanulni, hogy jobban megértsem a dolgokat?

Figyelt kérdés

Komoly terveim vannak az életben, amiket véghez akarok vinni. Jelenleg gimnáziumba járok, később egyetemre akarok menni, pszichológusnak szeretnék tanulni. Viszont már a szakiskolában is gondot okozott a tanulás. (Mi lesz még az érettségin!?) tehát már van egy szakmám a vendéglátáson belül, jelenleg gimibe járok. De egyszerűen borzasztó nehezen tudom megtanulni a dolgokat. Hogyan tudok ezen változtatni? Ha egyáltalán lehet.. Mert sokra szeretném vinni az életben.


18/F


2016. febr. 16. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nekem sokat segített anno, hogy vettem jó füzeteket, szépen fogó tollat, mikor neki ültem tanulni, mindenhez jegyzeteltem, hangosan olvastam és sulykoltam magamba, hogy "nahát ez igazából érdekes".
2016. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!