Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Memória javítására, milyen...

Memória javítására, milyen gyógyszerek, készítmények kaphatók?

Figyelt kérdés
A vizsgáimhoz, mert ott mindent elfelejtek, pedig tudom
2010. márc. 31. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feledékeny vagy, hanem baromira vizsgadrukkos. Ha megtanulod, nyilván nem felejted el azalatt a 2 perc alatt, míg leülsz a teremben, hanem leblokkolsz. Szedj megnaB6-ot vagy homeopátiás, gyógynövény alapú nyugtatót és értesd meg magaddal, hogyha megtanultad, nincs mit izgulni.
2010. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, A lábam elkezd zsibbadni, a kezem remeg, és egyszerűen nem megy...Olyan mintha nem is ott lennék, csak azon jár az agyam, hogy mi lesz ha megbukok..., és mivel, erre gondolok, megbuktam. Úgy érzem soxor kezelhetetlen vagyok...:S
2010. márc. 31. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondom, valami gyógynövényes nyugtatót szedj, mert ez főiskolán már nagyon gázos lesz. Nekem is van ismerősöm, rettentő vizsgadrukkos. Megérti az anyagot, tudja is kb. és aztán mégse megy a dolog. Ezen neked kell túllépni, meggyőzni magad, hogy nem vagy buta, csak nagyon izgulsz. Keress esetleg egy kabalatárgyat, amit bevihetsz és megnyugszol, ha ránézel. Én is tudok nagyon izgulni, mégha ez kifelé nem is látszik, de általában az első pár perc után már oda tudok figyelni, ha megtanultam a dolgokat és látom, hogy megy nekem ez a dogaírás. Próbálhatod magad segíteni evvel, hogy dolgozatnál előbb arra felelsz, ami rögtön beugrik vagy hamarabb, így érezteted magaddal, hogy megy ez, csak nyugalom.
2010. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hmmm...már túl vagyok az érettségin, és az államvizsgán is...:) A kresz vizsgáimról van szó...25/L

meg fogadom a tanácsot és beszerzek egy homeopátiás készítményt. Köszönöm a tájékoztatást.

2010. márc. 31. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Meditálj.Képzed el magad minél többször a vizsgán,amint könnyedén és folyamatosan beszélsz.Ha sikerül ezt bevésned,nem tudsz majd másként viselkedni.Persze hinned is kell benne,mert működni fog.

Memória javító a Ginkgo,a B1,az Omega3 és a Lecitin.

2010. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ooo, a kresz :D Az már smafu. Átnézed azt az 1300 valamennyi vizsgakérdést egyszer, elolvasod a könyvet, csinálsz 30 tesztet és szevasz :D A rutin már parásabb (persze ha tudod, akkor nem annyira), forgalomba még csak most megyek :) Sok sikert hozzá. Még mindig az 1. meg a 2. válaszoló :D
2010. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi...:)
2010. márc. 31. 14:05
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi...:) G
2010. márc. 31. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!